دومین مدرسه تابستانی اینترنت اشیاء برگزار می شود

 دومین مدرسه تابستانی اینترنت اشیاء برگزار می شود

 

مرکز نوآوری اینترنت اشیا، آیوتیک به عنوان اولین شتابدهنده تخصصی در زمینه اینترنت اشیاء، در ادامه فعالیت های خود و  پس از برگزاری یک دوره موفق در سال گذشته دومین دوره مدرسه تابستانی اینترنت اشیاء را برگزار می‌کند. این مرکز با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر و اساتید صاحب نام و معتبر قصد دارد افراد مستعد و علاقمند به IoT را با ارایه آموزش های تخصصی و کاربردی در این مسیر  همراهی کند، تا در انتهای دوره شرکت کنندگان مهیای حضور و کارآفرینی در بازارهای نوظهور اینترنت اشیاء باشند.

 محتوای این دوره آموزشی که در نیمه دوم مردادماه و در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد، ترکیبی از ارایه مفاهیم ضروری، کارگاه‌ عملی، شرکت در سخنرانی‌ها و تکمیل پروژه‌ها می‌باشد.

مرکز نوآوری آیوتیک، به همراه اساتید متخصص، فعالین صنعت در کنار علاقمندان شرکت کننده خواهند بود تا با خلاقیت، دانش و کار تیمی اینترنت اشیا را به واقعیت تبدیل کنند.

 علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره سرفصل‌های دوره و نحوه ثبت‌نام، می‌توانند به وب‌سایت (www.iotic.ir) مراجعه نمایند و یا از طریق ایمیل info@iotic.ir درخواست شرکت در دوره را به همراه رزومه خود ارسال نمایند.شایان ذکر است ظرفیت دوره محدود و مهلت ثبت نام برای علاقمندان 30 تیرماه می باشد.


تاریخ درج:1397/04/10

بازگشت

فرم ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
* پست الکترونیک:
* نظر:
 

نظرات کاربران

رکوردی جهت نمایش وجود ندارد.