گام بعد از اخذ موافقت اصولی برای مجوز MVNO چیست؟

گام بعد از اخذ موافقت اصولی برای مجوز MVNO چیست؟

درحالی‌که اپراتورهای مخابراتی و شرکت ­های دارنده مجوز FCP در حال آخرین رایزنی­ها برای تهیه اسناد شرکت در مزایده TD-LTE هستند، شرکت­هایی که موفق به اخذ موافقت اصولی برای دریافت مجوز اپراتور مجازی تلفن همراه (MVNO) شده­اند درحال مذاکره با اپراتورهای تلفن همراه برای متقاعد کردن آن­ها برای امضاء قرارداد عمده­فروشی و همچنین انتخاب پلتفرم موردنیاز برای ارایه خدمات خود در قالب MVNE هستند.

مهلت شش ماهه برای طی این مسیر درحال گذر است و به نظر خیلی از شرکت­های موردتایید صلاحیت شده برای دریافت مجوز MVNO هنوز نتوانسته­اند پیشرفت قابل­توجهی را در طی این مرحله داشته باشند! در این راستا گردهم­آیی شرکت­های دارنده موافقت اصولی MVNO در روز چهارشنبه مورخ 5 خرداد در جزیره کیش می تواند فرصت خوبی برای تبادل نظر و همچنین تعامل با مدیران سازمان تنظیم مقررات حاضر در همایش ITC2016؛ نمایندگان اپراتورهای تلفن همراه برای مذاکره با شرکت­های MVNO و همچنین نمایندگان MVNE های بین­المللی و انجمن جهانی MVNO حاضر در همایش باشد.

علاقه­مندان به شرکت در سمینار تخصصی ITC2016 می­توانند با دبیرخانه این گردهم­آیی از طریق شماره 88513810 تماس حاصل نمایند.


تاریخ درج:1395/03/02

بازگشت

فرم ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
* پست الکترونیک:
* نظر:
 

نظرات کاربران

رکوردی جهت نمایش وجود ندارد.