همکاري Gemalto و NTT براي توسعه خدمات به مشتريان سازماني IoT ژاپن

همکاري Gemalto و NTT براي توسعه خدمات به مشتريان سازماني IoT ژاپن

شرکت Gemalto، ارايه‌دهنده راهکارهاي امنيتي ديجيتال اذعان داشت که ماژول LTE Cat-1 M2m اين شركت با نام Cinterion، مرحله بررسي و آزمايش مربوط به قابليت تعامل را توسط شركت دوكومو- اپراتور مخابرات چين- به اتمام رساند.

شرکت  Gemaltoهمچنين، اعلام كرد که ماژول‌هاي بي‌سيم ELS31J و ELS51Jبراي نرم‌افزارهاي IoT مهندسي شده‌اند. ماژولCinterion لينک‌هاي ارتباطي بين طيف وسيعي از دستگاه‌ها، مانندتجهيزات پوشيدني مصرفي، کنتورهاي هوشمند و حسگرهاي راه دور را ارايه مي‌دهد.

اين شرکت هلندي اظهار داشت که حدود 624دستگاه IoT در سال 2015 در سرتاسر ژاپن ارايه شده است که درآمدي معادل 103ميليارد دلار آمريکا در بازار بوجود آورده است. پيش‌بيني مي‌شود کهاين ارقام تا سال 2020 به ترتيب به 1ميليارد دستگاه و درآمد 176ميليارد دلار آمريکا برسد.

نائب رئيس و مدير ارشد گروه فناوري دسترسي راديويي، توشياکي فوتاکاتا گفت: «ما براي ارايه اتصال LTE به دستگاه‌هاي M2M خود و مشتريان شرکتي IoT به همکاري خود با شرکت Gemalto ادامه مي‌دهيم. با توجه به اينکه در حال حاضر، اين ماژول بي‌سيم با موفقيت در آمريکا راه‌اندازي شده است، از کارآمد بودن اتصال مشابه LTE در ژاپن مطمئن هستيم.»

در ابتدا NTT خدمات LTE-A خود را در مارس سال 2014 راه‌اندازي کرد و از ترکيبي از باندهاي طيف فرکانسي 700 MHz، 800 MHz،1.5 GHz، 1.7 GHzو 2 GHz استفاده مي‌کند، و در حال حاضر، خدمات خود را در 976 شهر در سر تا سر ژاپن ارايه مي دهد.


تاریخ درج:1395/05/06

بازگشت

فرم ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
* پست الکترونیک:
* نظر:
 

نظرات کاربران

رکوردی جهت نمایش وجود ندارد.