حضور نماینده انجمن بین¬المللی MVNOها در همایش ITC 2016 کیش

حضور نماینده انجمن بین¬المللی MVNOها در همایش ITC 2016 کیش

تاکنون نزدیک به بیست شرکت موافقت اصولی دریافت مجوز MVNO را از سازمان تنظیم مقررات دریافت کرده­اند و باید در گام بعدی مذاکرات خود را با اپراتورهای تلفن همراه در زمینه انعقاد قراردادهای عمده­فروشی به انجام برسانند.

از سوی دیگر، شرکت­های ایرانی علاقمند به حوزه MVNO در حال مذاکره با اپراتورها و شرکت­های بین­المللی برای شراکت و استفاده از توان فنی و اجرایی آنها در زمان بعد از راه­اندازی خدمات خود هستند.

در این راستا، گروه علمی ـ تحلیلی طیف از نماینده انجمن بین­المللی MVNOها دعوت کرده است تا با حضور در همایش ITC 2016 ـ که روز 5 خردادماه و در جزیره کیش برگزار می­شود ـ خدمات قابل ارایه توسط این انجمن را به شرکت­های ایرانی تبیین نمایند.

مدیران ارشد سازمان تنظیم مقررات، اپراتورهای تلفن همراه، مدیران تعدادی از شرکت­های ایرانی فعال در موضوع MVNO و همچنین تعدادی از مشاورین برجسته بین­المللی از جمله سخنرانان و شرکت­کنندگان در این رویداد بین­المللی هستند.

شرکت­های دارای موافقت اصولی MVNO که علاقمند به حضور در این سمینار هستند می­توانند با دبیرخانه همایش با شماره 88513810 و یا به سایت گروه طیف (www.teyf.ir) مراجعه نمایند.

www.itc2016.teyf.com


تاریخ درج:1395/02/26

بازگشت

فرم ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
* پست الکترونیک:
* نظر:
 

نظرات کاربران

رکوردی جهت نمایش وجود ندارد.