بررسی برنامه رگولاتوری ایران برای توسعه کسب و کارهای جدید در همایش بین­المللی مخابرات ایران در جزیره کیش

بررسی برنامه رگولاتوری ایران برای توسعه کسب و کارهای جدید در همایش بین­المللی مخابرات ایران در جزیره کیش

ششمین رویداد بین ­المللی مخابرات ایران (Iran Telecom Conference) با حضور مدیران ارشد اپراتورها و شرکت ­های فعال در حوزه ICT کشور در روز چهارشنبه مورخ 5 خرداد ماه 1395 و در محل سالن همایش­ های بین­ المللی سازمان منطقه آزاد کیش برگزار می ­شود.

در این رویداد که با همت گروه طیف به عنوان کانون تفکر مخابرات ایران و با حضور تعدادی از مدعوین بین ­المللی برگزار می ­شود، برنامه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در زمینه تحقق اهداف برنامه ششم توسعه کشور و توسعه کسب ­و­کارهای جدید و ورود بازیگران تازه­ نفس مورد بررسی قرار می ­گیرد.

مهندس لطف ­اله سبوحی قائم مقام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به عنوان سخنران کلیدی این سمینار به تشریح سیاست­ ها و راهبردهای اصلی سازمان و اقداماتی همچون راه­ اندازی امکان ترابردپذیری شماره تلفن همراه (MNP)، تسهیل سرمایه­ گذاری خارجی در پروژه ­های ملی و ورود اپراتورهای مخابراتی تلفن همراه (MVNO) خواهد پرداخت.

همچنین با حضور ایشان و همچنین دو تن از مشاورین برجسته بین ­المللی از کشور انگلیس و همچنین نمایندگان اپراتورهای مخابراتی کشور میزگردی برای بررسی دقیق­ تر ابعاد موضوع و چالش ­ها و چشم ­اندازهای بحث رگولاتوری در بازارهای تلفن همراه و اینترنت پرسرعت برگزار خواهد گردید.

دارندگان پروانه ­های ارتباطی و همچنین موافقت اصولی برای دریافت مجوز MVNO در صورت تمایل به شرکت در این سمینار تخصصی بین­ المللی می­ توانند با دبیرخانه سمینار (88513810) تماس حاصل نمایند.


تاریخ درج:1395/02/29

بازگشت

فرم ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
* پست الکترونیک:
* نظر:
 

نظرات کاربران

رکوردی جهت نمایش وجود ندارد.